WYNIKI  REKRUTACJI

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji ogłoszenie wyników nastąpi dnia 25.03.2020 r. o godz. 12.00.
Listy dzieci zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych.
Rodzice dzieci zakwalifikowanych do placówki potwierdzają pisemnie wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia i wrzucają do skrzynki umieszczonej na zewnątrz.
Druk potwierdzenia woli można pobrać ze strony Nabór Przedszkola lub w placówce (druki będą umieszczone obok skrzynki, prosimy o zabranie ze sobą przyboru do pisania).
Istnieje również możliwość uzyskania informacji e-mail, telefonicznie  pod nr 43  677 72 42 i złożenia potwierdzenia woli w formie elektronicznej (skan z podpisem) można przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor Przedszkola nr 4 "Słoneczne przedszkole"
Katarzyna Fontowicz