Po zajęciach, zabawie i pysznym obiadku pora na odpoczynek.  "Stokrotki" zasypiają na leżaczkach lub odpoczywają słuchając muzyki relaksacyjnej, klasycznej lub bajek na audiobookach CD.

Czytaj więcej: Leżakowanie 2

"Stokrotki" chętnie spacerują po najbliższej okolicy, zabierając na wędrówki swojego przyjaciela - węża. Spacery są nie tylko formą odpoczynku ale pełnią również funkcję edukacyjną, wzbogacającą doświadczenia dzieci. 

Czytaj więcej: Spacerujemy

Zabawa zajmuje centralne miejsce w wychowaniu przedszkolnym.  Spontaniczna swobodna zabawa nie tylko rozwija pomysłowość dzieci oraz ich twórczą wyobraźnię ale przede wszystkim pomaga nawiązać relacje z rówieśnikami. Pierwszy i najtrudniejszy miesiąc pobytu w przedszkolu  juz za "Stokrotkami", które bardzo lubią wspólne zabawy w kącikach tematycznych. 

Czytaj więcej: Zgodnie wszyscy się bawimy

Nasz pierwszy dzień w przedszkolu już za nami "Stokrotkami". Ten wyjatkowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. I chociaż nie obyło się bez łez, to był naprawdę udany i miły dzień. Na początku trudno było rozstać się z rodzicami ale nasze panie robiły wszystko, byśmy czuli się dobrze. Pierwsze wspólne zabawy sprawiły, że na "stokrotkowych" twarzach coraz częściej pojawiał się uśmiech. 

Czytaj więcej: Nasz pierwszy dzień w przedszkolu

Dnia 4 września (środa) o godz. 16:00 odbędzie się zebranie organizacyjne.
Przewidywany czas spotkania to ok.1,5 godz.
Przebieg spotkania:
1. Sprawy organizacyjne.
2. Kierunki pracy przedszkola w roku szkolnym 2019/2020.
3. Wybór trójek grupowych.
4. Podjęcie stosownych uchwał.