Od marca w związku z zaistniałą sytuacją oraz zawieszeniem zajęć w przedszkolu prowadziliśmy zajęcia zdalnie. Każdego dnia Rodzice otrzymywali propozycje zabaw i aktywności, by wspierać swoje dzieci w tym trudnym czasie. Pomimo odległości cały czas bawiliśmy i uczyliśmy się razem!!!
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i współpracę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Wielkie brawa dla Was a przede wszystkim dla naszych kochanych "Stokrotek", które wytrwale i z zaangażowaniem podejmowały nasze wyzwania i korzystały z naszych propozycji zabaw.
Dziękujemy za wszystkie przesłane zdjęcia, dzięki którym radosny uśmiech pojawiał się na naszych twarzach!!!

Czytaj więcej: Zdalna nauka "Stokrotek"

W lutym "Stokrotki" w ramach preorientacji zawodowej poznały zawód fryzjera . W stworzonym kąciku tematycznym,  podczas zabaw każdy choć przez chwilkę mógł być fryzjerem. W ruch poszły szczotki, grzebienie, pędzelki do farb, wałki i papiloty. Nie zabrakło również lokówki i prostownicy. Okazało się również, że fryzjerskie akcesoria doskonale nadają się do zabaw plastycznych. 

Czytaj więcej: Poznajemy zawody - fryzjer

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal. 4 lutego już od rana w przedszkolu pojawiły się poprzebierane w kolorowe stroje dzieci. W przedszkolnych salach można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, pszczółki, rycerzy, policjantów, piratów, Spider-Men'ów i wielu bohaterów znanych bajek.  Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej pełnej zabawy atmosferze.  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów!!! 

Czytaj więcej: Bal karnawałowy

17 grudnia nasza sala zapełniła się gośćmi a to wszystko za sprawą Bożonarodzeniowego spotkania, podczas którego wspólnie ubieraliśmy choinkę, robiliśmy świąteczne aniołki i śpiewaliśmy kolędę. "Stokrotki" zaprezentowały przed bliskimi swoje umiejętności i zdolności podczas krótkiego występu artystycznego. Tak wyjątkowe spotkanie nie mogło się obyć bez świętego Mikołaja, który przyszedł z workiem pełnym prezentów. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie podczas świątecznego spotkania. 

Czytaj więcej: Spotkanie Bożonarodzeniowe