W poniedziałek 01. 02. 2021 r. w każdej grupie wiekowej odbyła się zabawa karnawałowa. Wszystkie dzieci w tym dniu od samego rana przyszły przebrane w różne postacie z bajek i filmów. Zabawy integracyjne, muzyka, konkursy przygotowane przez panie sprawiły, że ten dzień stał się dużym przeżyciem dla dzieci, pełnym uśmiechu, tajemniczości i radosnej zabawy.

Czytaj więcej: Bal Karnawałowy

Nasze przedszkole realizuje Program edukacji ekologicznej współfinansowany z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pt. " Czas na nowa modę -szanujmy wodę!". W ramach działań objętych programem ekologicznym w dniu 28 styczenia 2021roku odbył się Przedszkolny Konkurs Ekologiczny pt.- "Woda znana i nieznana" - udział wzięli: Amelka K., Henio O.,Patryk O. Dzieci wykazały sie dużą wiedzą na temat wody, prawidłowo wykonywały zadania godnie reprezentując całą grupę. Dzieci otrzymały indywidualne nagrody książkowe oraz dyplomy a także grę ekologiczną dla całej grupy.

​GRATULUJEMY!!!.

Czytaj więcej: Woda znana i nieznana

Wreszcie nadszedł długo oczekiwany dzień kiedy to Św. Mikołaj zadzwonił złotym dzwoneczkiem i wkroczył do grupy maluszków. Wszystkie dzieci z radością powitały gościa zaśpiewały dla niego piosenki, wyrecytowały wiersz i opowiedziały o swoich marzeniach. Mikołaj podarował dzieciom prezenty i obiecał, że jeszcze w niedługim czasie się pojawi, może nie będzie tak widoczny ale postara się spełnić dziecięce marzenia.

Czytaj więcej: Mikołajki

Trzylatek lubi bawić się sam, ale coraz częściej w nasze grupie można spotkać małe grupki dzieci bawiących się wspólnie. Maluszki wiedzą, że podczas zabawy należy przestrzegać zasady dzielenia się zabawkami a tym samym zgodnej zabawy w grupie.

Czytaj więcej: Bawimy się zgodnie