Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal. 4 lutego już od rana w przedszkolu pojawiły się poprzebierane w kolorowe stroje dzieci. W przedszkolnych salach można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, pszczółki, rycerzy, policjantów, piratów, Spider-Men'ów i wielu bohaterów znanych bajek.  Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej pełnej zabawy atmosferze.  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów!!!

Czytaj więcej: Bal karnawałowy

26.11.2019r. swój ważny dzień obchodziły dzieci: Krzyś, Franek, Milena, Zosia, Kornela, Marcel.
Konkursy, upominki, poczęstunek, zabawa przewijały się przez cały dzień. Stworzyliśmy miłą, ciepłą atmosferę, w której dzieci poczuły się szczęśliwe. Bardzo dziękujemy mamie Franka za pomoc w grupie oraz pozostałym rodzicom dzieci wyżej wymienionych za produkty do poczęstunku.

Już 14.01.2020r. swój ważny dzień obchodzić będą: Julia, Zuzia Sz., Robert, Igor, Mateusz, Lena W.

Czytaj więcej: "Mój ważny dzień"

W ramach realizacji innowacji "Przedszkole otwartych drzwi" 22.11.2019 r. z grupą harcerek gościł u nas w grupie Druh Maciej (tata Tomka). Dzieci zdobyły podstawową wiedzęna temat harcerstwa tj. rodzaje symboli (lilijka, płomień, krzyż), strój, odznaczenia, stopnie harcerskie, wyposażenie (śpiwór, niezbędnik, menażka i inne). Dzieci dokładnie mogły zobaczyć, co znajduje się w apteczce harcerza i do czego służą poszczególne rzeczy. Wspólnie też bawiliśmy się i śpiewaliśmy harcerskie piosenki. Bardzo dziękujemy Tacie Tomka za przybycie i zorganizowanie tak pouczającej lekcji o harcerstwie a tym samym wzbogacenie naszej wiedzy!

Czytaj więcej: Płonie ognisko i szumią knieje...