09.03.2020r. odbyły się warsztaty ekologiczne. Profesjonalnie zostały przeprowadzone doświadczenia, z których dzieci dowiedziały się: składu powietrza, jak powstaje smog, mogły rozróżniać powietrze czyste i zanieczyszczone uruchamiając zmysł węchu oraz mogły  zobaczyć  smog nad dużymi miastami na ekranie telewizora. Poznały urządzenie do mierzenia jakości czystości powietrza i odczytywały parametry powietrza czystego i zanieczyszczonego.
      Dużo frajdy przyniosły dzieciom doświadczenia , eksperymentowanie z wiatrem. Zobaczyły jak wytwarzana jest energia za pomocą wiatru, mogły poczuć jego siłę.

Warsztaty dostarczyły dzieciom wiedzy oraz zabawy, radości co widać na załączonych zdjęciach.

Czytaj więcej: "Co to jest powietrze?" warsztaty ekologiczne