W ramach realizacji  zadań projektu ekolologicznego pt. "Czas na nową modę - sznujmy wodę!" "Krasnale" brały udział w warsztatach podczas których poznały sekrety roślin i zwierząt związanych ze środowiskiem wodnym. Przeprowadzane podczas warsztatów doświadczenia i eksperymenty z wodą utrwaliły wiedzę przedszkolaków na temat wykorzystywania wody w codziennym życiu, sposobów jej zanieczyszczania i co najważniejsze sposobów jej oszczędzania.

Czytaj więcej: Warsztaty ekologiczne

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerenny kraju. 10.11.2020 dzieci z grupy Pszczółki włączyły się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewały 2-zwrotki hymnu narodowego o symbolicznej godz. 11:11. W tym dniu Pszczółki wysłuchały historii naszego kraju, poznały symbole narodowe oraz wykonały pracę plastyczną farbami: godło Polski.
Cele ogólne: - kształtowanie postawy szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych, właściwego zachowania podczas uroczystości, - poszerzanie wiedzy na temat własnej ojczyzny, - doskonalenie umiejętności artystycznych.

Czytaj więcej: Uroczyste obchody Święta Niepodległości