Drodzy Rodzice!!!

W dniu 12 czerwca 2019r. tj. środa o godz. 15:00 odbędzie się uroczystość z okazji "Święta Mamy i Taty".
Serdecznie zapraszamy!!!

Biedronki z wychowawczynią
                                                              ( sala grupy "Biedronek" )

Ogłoszenie

W dniu 30 maja 2019r. tj. czwartek w godzinach 14:30 - 17:30 organizujemy dla całej społeczności przedszkolnej Festyn Rodzinny w ogrodzie.
Tradycją tej imprezy jest sprzedaż na stoisku ze słodyczami ciast upieczonych przez rodziców, dlatego proszę o włączenie się w organizację festynu w ten właśnie sposób. Rodziców, którzy zechcą upiec ciasto proszę o kontakt (potrzebujemy 4 ciasta).
                                                                                           Marta Krogulecka

"Biedronki" dbają o sprawność fizyczną, dlatego chętnie uczestniczą w zajęciach ruchowych. Tym razem przedszkolaki ćwiczyły koordynację ruchową spacerując po sensorycznej ścieżce. Zajęcia gimnatyczne są również okazją do doskonalenia czynności samoobsługowych - samodzielnego przebierania się.

Czytaj więcej: Gimnastyka2

21 marca "Biedronki" uroczyście powitały nową porę roku - Wiosnę. Były wesołe zabawy przy muzyce oraz barwny korowód  z Marzanną i kolorowymi  kwiatami po ogrodzie przedszkolnym, w którym "Biedronki" szukały skarbów ukrytych przez Panią wiosnę. Przedszkolaki oglądały również wiosenne kwiaty, które pojawiły się w "Słonecznym ogródku".  Mamy nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre.

Czytaj więcej: Witamy wiosnę

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i dobrą zabawą. "Biedronki" z wielką przyjemnoscią uczestniczyły w karnawałowym balu ciesząc się ze wspólnej zabawy. Tego dnia dzieci miały możliwość przeistaczania się w ulubionych bohaterów oraz nawiązywania więzi ze wszystkimi przedszkolakami.

Czytaj więcej: Karnawał 2019

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka w grupie "Biedronek" było ogromnym wydarzeniem dla dzieci, które z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego święta. Celem tego przedsięwzięcia było uczenie dzieci szacunku do osób starszych i pokazanie sposobu okazywania miłości swoim dziadkom. Było nam ogromnie miło gościć licznie przybyłych na uroczystość dziadków, a także pradziadków. Dzieci otrzymały gromkie brawa i podziękowania za przyjemność oglądania ich występu. To była bardzo emocjonująca i udana uroczystość.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka

W ranmach realizacji innowacji "Przedszkole otwartych dni", dzięki współpracy z rodzicami w grupie odbyło się spotkanie z mikołajem. "Biedronki" zaprezentowały krótki program artystyczny przed rodzicami i zaproszonym "niezwykłym gościem", który wręczył wszystkim prezenty i zachęcał do pamiątkowego zdjęcia. W ramach wdzięczności przedszkolaki częstowały świętego Mikołaja pierniczkami, które same dekorowałty specjalnie na tę okazję. Dziękujemy rodzicom za zangażowanie!!!

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem

Mikołajki, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przed śniadankiem koleżanki ze Szkoły Podstawowej  czytały nam "mikołajkowe" bajki. Później odwiedził nas Święty Mikołaj, który zostawił nam wspaniałe prezenty. Dziękujemy!!!

Czytaj więcej: Mikołajki

"Gimnastyka to fajna sprawa, dla nas wszystkich, to zabawa !!!". Bardzo lubimy zabawy i ćwiczenia gimnastyczne, które rozwijają naszą sprawność fizyczną i dają nam dużo radości.

Czytaj więcej: Gimnastyka

W dniu 01 października tj. poniedziałek o godz. 15:30 odbędzie się spotkanie wychowawcy z rodzicami dzieci z grupy "Biedronek".
Cel spotkania: omówienie i wybór metod w zakresie współpracy rodziców z przedszkolem.

Przewidywany czas: 1 godzina

Spotkanie jest ważne, liczę na Państwa obecność.

Marta Krogulecka