Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i dobrą zabawą. "Biedronki" z wielką przyjemnoscią uczestniczyły w karnawałowym balu ciesząc się ze wspólnej zabawy. Tego dnia dzieci miały możliwość przeistaczania się w ulubionych bohaterów oraz nawiązywania więzi ze wszystkimi przedszkolakami.

Czytaj więcej: Karnawał 2019

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka w grupie "Biedronek" było ogromnym wydarzeniem dla dzieci, które z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego święta. Celem tego przedsięwzięcia było uczenie dzieci szacunku do osób starszych i pokazanie sposobu okazywania miłości swoim dziadkom. Było nam ogromnie miło gościć licznie przybyłych na uroczystość dziadków, a także pradziadków. Dzieci otrzymały gromkie brawa i podziękowania za przyjemność oglądania ich występu. To była bardzo emocjonująca i udana uroczystość.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka

W ranmach realizacji innowacji "Przedszkole otwartych dni", dzięki współpracy z rodzicami w grupie odbyło się spotkanie z mikołajem. "Biedronki" zaprezentowały krótki program artystyczny przed rodzicami i zaproszonym "niezwykłym gościem", który wręczył wszystkim prezenty i zachęcał do pamiątkowego zdjęcia. W ramach wdzięczności przedszkolaki częstowały świętego Mikołaja pierniczkami, które same dekorowałty specjalnie na tę okazję. Dziękujemy rodzicom za zangażowanie!!!

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem

Mikołajki, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przed śniadankiem koleżanki ze Szkoły Podstawowej  czytały nam "mikołajkowe" bajki. Później odwiedził nas Święty Mikołaj, który zostawił nam wspaniałe prezenty. Dziękujemy!!!

Czytaj więcej: Mikołajki

"Gimnastyka to fajna sprawa, dla nas wszystkich, to zabawa !!!". Bardzo lubimy zabawy i ćwiczenia gimnastyczne, które rozwijają naszą sprawność fizyczną i dają nam dużo radości.

Czytaj więcej: Gimnastyka

W dniu 01 października tj. poniedziałek o godz. 15:30 odbędzie się spotkanie wychowawcy z rodzicami dzieci z grupy "Biedronek".
Cel spotkania: omówienie i wybór metod w zakresie współpracy rodziców z przedszkolem.

Przewidywany czas: 1 godzina

Spotkanie jest ważne, liczę na Państwa obecność.

Marta Krogulecka