W  czwartek 25 lutego nasze przedszkole odwiedził chemik i fizyk, podróżnik pan Grzegorz B. który przeprowadził zajęcia warsztatowe dla dzieci pt."Eksperymenty z wodą". Dzieci miały możliwość eksperymentowania i doświadczania rożnych właściwości wody przy użyciu różnych przyrządów.

Czytaj więcej: Ciekawe eksperymenty

Raz w miesiącu maluszki oglądają Audycje Muzyczną prowadzoną przez Pana Witka w roli głównej i Panią Małgosię. Dzieci poznają brzmienie i wygląd różnych instrumentów muzycznych, mają okazję zatańczyć, wysłuchać i zobaczyć ciekawe opowieści i filmy a wszystko związane jest z muzyką.

Czytaj więcej: Audycja Muzyczna

Podczas sesji zdjeciowej w dniu 08.03.2021r., dzieci mogły zobaczyć na czym polega praca fotografa. Poznały sprzęt,którm  posługuje się fotograf, dowiedziały się  jak w fotografowaniu ważne jest oświetlenie no i oczywiście jak trudne jest pozowanie do zdjęć.

Czytaj więcej: Audycja Muzyczna