Od marca w związku z zaistniałą sytuacją oraz zawieszeniem zajęć w przedszkolu prowadziliśmy zajęcia zdalnie. Każdego dnia Rodzice otrzymywali propozycje zabaw i aktywności, by wspierać swoje dzieci w tym trudnym czasie. Pomimo odległości cały czas bawiliśmy i uczyliśmy się razem!!!
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i współpracę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Wielkie brawa dla Was a przede wszystkim dla naszych kochanych "Pszczółek", które wytrwale i z zaangażowaniem podejmowały nasze wyzwania i korzystały z naszych propozycji zabaw.
Dziękujemy za wszystkie przesłane zdjęcia, dzięki którym radosny uśmiech pojawiał się na naszych twarzach!!!

Czytaj więcej: Zdalna nauka "Pszczółek"

03.03.2020 wycieczka do zakładu fryzjerskiego "Blask i styl" - zapoznanie z pracą fryzjerki, ubiorem oraz przyborami niezbędnymi do wykonywania zawodu. Ukazanie dzieciom przydatności wykonywania tego zawodu, wzbogacenie słownika dzieci o wyrazy związane z pracą fryzjera. Bardzo dziękujemy pani Marcie oraz pozostałym pracownikom za ciepłe przyjęcie, wspaniałe fryzury oraz miłą atmosferę!

Czytaj więcej: Z wizytą w salonie fryzjerskim "Blask i styl"

20.12.2019 Jasełka - przedstawienie dla rodziców w wykonaniu "Pszczółek". Śpiewanie kolęd, recytacja wierszy, składanie życzeń świątecznych. Rozbudzanie uzdolnień artystycznych dzieci. Tworzenie miłego, ciepłego i świątecznego nastroju. Odwiedziny Mikołaja - rozdanie prezentów, stwarzanie okazji do okazywania pozytywnych uczuć, używanie form grzecznościowych.

Czytaj więcej: Jasełka