17 grudnia nasza sala zapełniła się gośćmi a to wszystko za sprawą Bożonarodzeniowego spotkania, podczas którego wspólnie ubieraliśmy choinkę, robiliśmy świąteczne aniołki i śpiewaliśmy kolędę. "Stokrotki" zaprezentowały przed bliskimi swoje umiejętności i zdolności podczas krótkiego występu artystycznego. Tak wyjątkowe spotkanie nie mogło się obyć bez świętego Mikołaja, który przyszedł z workiem pełnym prezentów. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie podczas świątecznego spotkania.

Czytaj więcej: Spotkanie Bożonarodzeniowe

30.10.2019 roku na długo pozostanie w pamięci "Stokrotek". Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość - pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak wiele już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe, tańce a na zakończenie obietnica  bycia grzecznym, uśmiechniętym i dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Katarzyna Fontowicz dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Dla przedszkolaków było to ogromne przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał od pani dyrektor dyplom pasowania. "Stokrotki" otrzymały również nowe zabawki do sali oraz  drobny upominek od rodziców.

Czytaj więcej: Pasowanie na przedszkolaka