Od marca w związku z zaistniałą sytuacją oraz zawieszeniem zajęć w przedszkolu prowadziliśmy zajęcia zdalnie. Każdego dnia Rodzice otrzymywali propozycje zabaw i aktywności, by wspierać swoje dzieci w tym trudnym czasie. Pomimo odległości cały czas bawiliśmy i uczyliśmy się razem!!!
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i współpracę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Wielkie brawa dla Was a przede wszystkim dla naszych kochanych "Biedronek", które wytrwale i z zaangażowaniem podejmowały nasze wyzwania i korzystały z naszych propozycji zabaw.
Dziękujemy za wszystkie przesłane zdjęcia, dzięki którym radosny uśmiech pojawiał się na naszych twarzach!!!

Czytaj więcej: Zdalna nauka "Biedronek"

Choć na odległość - to wciąż bawimy się i uczymy wspólnie. Wielkie brawa dla tych, którzy wytrwale podejmują nasze wyzwania! Dziękujemy Rodzicom za wspieranie swoich pociech i miłą współpracę. Cieszymy, że posyłacie nam zdjęcia naszych przedszkolaków, za którymi bardzo tęsknimy.
Pozdrawiamy i posyłamy gorące uściski!!!

Czytaj więcej: Praca zdalna

"Gliniane naczynia" to temat warsztatów plastycznych przeprowadzonych przez mamę Aleksandra. W grupie "Biedronek" pani Dorota, nauczyciel plastyki opowiadała przedszkolakom o życiu człowieka pierwotnego i rozwoju jego potrzeb. Zajęcia odbyły się w ramach realizacji zadań programu współpracy z rodzicami pt. "Przedszkole otwartych drzwi". Dzieci mogły doświadczać i eksperymentować z gliną, badać jej właściwości. Nauczyły się tworzyć naczynia gliniane metodą wałeczkową. A przy okazji ćwiczyły sprawność manualną. Były to bardzo ciekawe i niezwykle produktywne zajęcia. Dziękujemy mamie Olka za zaangażowanie!

Czytaj więcej: Zajęcia z gliną

Dzień urodzin jest dla każdego dziecka wyjątkowym dniem. W naszym przedszkolu świętujemy ten ważny dzień realizując zadania innowacji pedagogicznej opartej na współpracy z rodzicami pt. "Przedszkole otwartych drzwi". To ważne wydarzenie pełne radości i niezapomnianych przeżyć.

Czytaj więcej: "Ważny dzień"

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal. 4 lutego już od rana w przedszkolu pojawiły się poprzebierane w kolorowe stroje dzieci. W przedszkolnych salach można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, pszczółki, rycerzy, policjantów, piratów, Spider-Men'ów i wielu bohaterów znanych bajek.  Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej pełnej zabawy atmosferze.  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów!!!

Czytaj więcej: Bal karnawałowy