W dniu 12.05.2017r. (piątek) odbyło się rozdanie nagród dzieciom biorącym udział w przedszkolnym konkursie plastycznym ,,Witaminki". Celem konkursu było propagowanie wśród przedszkolaków nawyków związanych z prawidłowym odżywianiem, uświadomienie zagrożeń związanych z nieprawidłowym odżywianiem m.in. spożywaniem nadmiernej ilości słodyczy. W konkursie wzięło udział 20 dzieci z 4 grup wiekowych. 

Z grupy I ,,Słoneczka" udział wzięły następujące dzieci: 
Marcel K.
Maja K.
Zuzia Sz.
Antoni St.
Z grupy II ,,Pszczółki" udział wziął:
Alan S. 
Z grupy III ,,Żabki" wzięły udział dwie osoby:
Marysia S.
Julia J. 
Z grupy V ,,Krasnale" udział wzięły następujące przedszkolaki: 
Piotr O. 
Aleksandra S. 
Klaudia K.
Emilia J.
Zuzanna M. 
Mikołaj W.
Pola J.
Hanna Sz. 
Julia S.
Jakub A.
Gabriela K. 
Gabriela P. 
Jovanka L.
Gratulujemy dzieciom oraz Rodzicom wspaniałych pomysłów. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w twórczość plastyczną oraz zachęcamy do udziału w następnych konkursach organizowanych przez ,,Słoneczne przedszkole". 
                                    

GALERIA