W dniu 14 stycznia 2016r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Dzieci przebrane za różne postacie z bajek bawiły się przy dźwiękach muzyki na żywo ze swoimi kolegami, koleżankami i Paniami ze wszystkich grup. Pani Dyrektor wesołej zabawy pożyczyła i tegoroczny bal otworzyła. Pani fotograf wykonała pamiątkowe zdjęcia ( indywidualne i grupowe) by uwiecznić jak pięknie dzieci wyglądały. Bal dostarczył wszystkim wiele radości. Następny już za rok...
 

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za zaangażowanie się 
w przygotowanie dla swoich dzieci strojów na Bal Karnawałowy, który odbył się 14 stycznia 2016 roku w naszym przedszkolu. 
Gratuluję wszystkim Państwu kreatywności i pomysłowości.
Na załączonych zdjęciach z balu możecie Państwo sami się o tym przekonać.

Dyrektor
Katarzyna Fontowicz

 GALERIA