Przy wyborze 1,2,3 miejsca jury w składzie pani: Iwona S. oraz pani Danuta W. brało pod uwagę: zgodność z tematyką określoną w celach konkursu. Niemniej jednak wszystkie dzieci wspaniale poradziły sobie z tym zadaniem i ciężko było wśród nich wyłonić te 3 pierwsze miejsca.
I.             miejsce-  Adrianna T.- lat 6; Niepubliczne Przedszkole „Reksio” w Sieradzu
II.            miejsce- Tymoteusz Cz.- lat 6; Przedszkole nr 5 im. Misia Uszatka w Sieradzu
III.          miejsce-Maja C. – Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Sieradzu, lat 6

Wyróżnienia zdobyli:
Zuzanna S.- lat 6; Przedszkole nr 4 „Słoneczne przedszkole” w Sieradzu
Lena O. –lat 6; Przedszkole nr 6 im. Jasia i Małgosi w Sieradzu
Nikodem Sz.- lat 6; Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Reymonta w Sieradzu

Przedszkolaki doskonale poradziły sobie z recytacją wybranych wierszy o tematyce ekologicznej i udowodniły, że są prawdziwymi przyjaciółmi przyrody. W nagrodę wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki, które odbiorą po powrocie do przedszkola. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

W razie gdybyście nie wrócili do przedszkola do końca roku szkolnego, rodzice zostaną poinformowani o ewentualnym odbiorze nagród oraz konkretnej dacie drogą telefoniczną lub za pośrednictwem wychowawcy z danej placówki.