Szanowni Rodzice!

Już wiadomo – do Świąt  Wielkanocnych się nie zobaczymy. Przerwa w funkcjonowaniu placówek oświatowych została przedłużona do 10 kwietnia 2020r. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać i wspólnie rozwiązywać problemy, które się pojawią. Nasi nauczyciele zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania, poprzez kontakty zwyczajowo ustalone i przyjęte.
Z dniem 20 marca 2020r.weszło w życie Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowe w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W związku z powyższym w czasie ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych nauka realizowana jest na odległość.

Na stronie internetowej naszego przedszkola www.przedszkolenr4 znajdziecie Państwo informacje – aktualności. Poprzez iprzedszkole  będziemy zamieszczać propozycje materiałów i formy ich realizacji przez dziecko w domu.

Szczegółowych informacji dotyczących sposobu i trybu realizacji zdalnego nauczania przekażą Państwu wychowawcy.

Bardzo proszę o bieżące zapoznawanie się z  informacjami  na iprzedszkole, a także naszej stronie internetowej.

Dzieci w przedszkolu ,,uczą się’’ świata poprzez zabawę. Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone i  odmówić wykonania danego zadania . Zapytajmy wtedy: Na co masz ochotę? Co chcesz teraz robić? Pozwólmy wybierać. Dziecko świetnie się rozwija, nawet wtedy, gdy z klocków buduje cały dzień.

Życzę wszystkim zdrowia, wytrwałości i wiary w to, że spotkamy się niedługo a budynek przedszkola będzie rozbrzmiewał wesołym gwarem naszych przedszkolaków.

Zapraszam do kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i telefonicznego pod numery telefonów  43 677 72 42 lub 515 277 362

Dyrektor Przedszkola nr 4 „Słoneczne przedszkole”
Katarzyna Fontowicz