08.03.2019 w naszym przedszkolu odbyła się kolejna audycja muzyczna. Tym razem nasi goście zaprezentowali dzieciom piękny instrument - saksofon. Przedszkolaki poznały jego wygląd, budowę, barwę dźwięku i rodzaje. 

Czytaj więcej...

Na zakończenie karnawału nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru Kanon z Krakowa. Dzieci z radością obejrzały przedstawienie pt. "Przygody krasnala Pączka", które pokazało ile korzyści płynie z aktywnego spędzania wolnego czasu i racjonalnego, zdrowego odżywiania się. Spektakl pomógł zrozumieć przedszkolakom, że nie można spożywać dużej ilości słodyczy, lepiej zastąpić je owocami i warzywami. Przedstawienie sfinansowała Rada Rodziców. Dziękujemy!!!

Czytaj więcej...

Podczas ferii przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Przedszkolaki obejrzały niezwykłe widowisko z udziałem pacynek pt. "Królowa Śniegu", wysłuchały walentynkowej opowieści pt. "Kocham Cię" i wzięły udział w zabawie "Serce do pary". Dzieci mogły też  popisać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Dziękujemy Paniom z biblioteki  za mile spędzony czas!!!

Czytaj więcej...

Wszystkich rodziców wraz z dziećmi zapraszamy na tydzień otwartych dni w terminie od 4 do 8 marca 2019 roku w godzinach od 10.00 do 11.00. 
Celem otwartego tygodnia jest zapoznanie z topografią i wyposażeniem placówki, salami grup najmłodszych oraz kolorowym, pełnym bogactwa roślinnego ogrodem przedszkolnym.
Serdecznie zapraszamy!!!

W czasie ferii odwiedziła nas pani ze Straży Miejskiej. Wspólnie przypomnieliśmy sobie podstawowe zasady bezpiecznej zabawy na lodzie i śniegu, obowiązku jazdy w fotelikach przez dzieci i zapinania pasów podczas jazdy samochodem oraz prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Pani Ela przypomniała nam o konieczności noszenia odblasków, gdy jest ciemno. Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał "odblaskowego misia". Dziękujemy!!!

Czytaj więcej...

Podczas ferii nasze przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Były zimowe bajki na dużym ekranie, warsztaty plastyczne: "Bałwanki nie tylko ze śniegu" oraz teatrzyk kukiełkowy pt. "Królowa śniegu". Lubimy takie zabawy! Dziękujemy Paniom z biblioteki za zaproszenie i wspaniałe zajęcia!!!  

Czytaj więcej...

Szanowni Rodzice !!!

Proszę wszystkich Rodziców, którzy pragną aby ich dziecko w roku szkolnym 2019/2020 kontynuowało wychowanie przedszkolne w naszej placówce, o wypełnienie deklaracji do dnia 22.02.2019 roku.

Deklaracje są do pobrania u wychowawców grup.