OGŁOSZENIE

WYNIKI  REKRUTACJI

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji ogłoszenie wyników nastąpi dnia 25.03.2020 r. o godz. 12.00.
Listy dzieci zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych.
Rodzice dzieci zakwalifikowanych do placówki potwierdzają pisemnie wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia i wrzucają do skrzynki umieszczonej na zewnątrz.
Druk potwierdzenia woli można pobrać ze strony Nabór Przedszkola lub w placówce (druki będą umieszczone obok skrzynki, prosimy o zabranie ze sobą przyboru do pisania).                                                         
Istnieje również możliwość uzyskania informacji e-mail, telefonicznie  pod nr 43  677 72 42 i złożenia potwierdzenia woli w formie elektronicznej (skan z podpisem) można przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor Przedszkola nr 4 "Słoneczne przedszkole"
Katarzyna Fontowicz

09 marca w przedszkolu w ramach realizacji projektu pt. "Dzieciom wesoło, gdy czyste powietrze w koło" odbyły się warsztaty ekologiczne "Co to jest powietrze?". Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się jak powstaje smog oraz jak ptaki wykorzystują prądy wznoszące. Przedszkolaki brały również udział w doświadczeniach siły wiatru i sprawdzały jakość powietrza. 

Czytaj więcej...

06 marca w przedszkolu odbyła się kolejna audycja muzyczna. Tym razem pan Witek przyjechał do nas z panem Jackiem, który zaprezentował nam nowy instrument - trąbkę. Zaproszony gość pokazał z jakich elementów składa się ten wyjątkowy instrument i jak zrobić trąbkę z użyciem przedmiotów znajdujących się w domu. Jak zawsze było dużo radości i dobrej zabawy.

Czytaj więcej...

25 lutego na zakończenie karnawału nasze przedszkole odwiedzili prawdziwi górale. Piękna góraska muzyka porwała wszystkich do tańca i wspólnej zabawy. Nasi goście zaprezentowali przedszkolakom tradycyjny góraski strój oraz instrumenty: skrzyce, altówkę, kontrabas i piszczałkę. Dziękujemy za wspólną zabawę!!!

Czytaj więcej...

18 lutego w ramach realizacji programu edukacji ekologicznej pt.  "Dzieciom wesoło, gdy czyste powietrze w koło" odbył się przedszkolny konkurs wiedzy na temat zanieczyszczeń powietrza oraz jego wpływu na nasze zdrowie i życie pt. "Przedszkolak przyjacielem przyrody". Przedszkolaki doskonale radziły sobie z wykonywaniem zadań i udowodniły, że są przyjacielami przyrody. W nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Czytaj więcej...

14 lutego odbyła się kolejna audycja muzyczna. Tym razem Pan Witek przywiózł ze sobą solistów Filharmonii Łódzkiej. Pani Asia i pan Kacper zaśpiewali dla przedszkolaków i odkryli przed nimi tajniki tańca ze stepowaniem. Dzieci również próbowały swoich sił w stepowaniu. 

Czytaj więcej...

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal. 4 lutego już od rana w przedszkolu pojawiły się poprzebierane w kolorowe stroje dzieci. W przedszkolnych salach można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, pszczółki, rycerzy, policjantów, piratów, Spider-Men'ów i wielu bohaterów znanych bajek. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Przedszkolaki w pięknych karnawałowych strojach pozowały do grupowych i indywidualnych zdjęć. Następnie dzieci przeszły do sali balowej, gdzie wesoła muzyka porwała wszystkich do tańca. Podczas balu odbył się grupowy pokaz mody, nie zabrakło również konkursów.  Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej pełnej zabawy atmosferze  i przynósł im wiele radości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów!!! 

Czytaj więcej...